Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml

Çmimi fillestar
1,870 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,870 Lekë

Nje tonik shume hidratues, i pershtatshem per lekurat e dehidratuara. Ploteson nevojat e lekures per lageshti si dhe ka veti ndricuese, per te njetrajtesuar tonin e lekures. Permban kompleksin Hyalu-Cica ( Acid hialuronik dhe Centella Asiatica) qe hidratojne dhe qetesojne lekuren. Permban acide eksfoljuese LHA qe shfaqin veprim keratolitik dhe tolerohen dhe nga lekurat me te ndjeshme. Largojne qelizat e vdekura dhe i japin lekures shkelqim dhe njetrajtesim.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Niacinamide
 • Capryloyl Salicylic Acid (LHA)
 • Acid Hialuronik
 • Ceramide

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Leaf Water(74%), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Purified Water, Betaine, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Xylitol, Polyglyceryl-10 Oleate, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-6 Dioleate, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Laurate, Ethyl Hexyl Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Adenosine, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Iris Florentina Root Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Sodium Phytate, Methylpropanediol, Xanthan Gum, Citric Acid, Artemisia Princeps Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglutamic Acid, Hydrogenated Lecithin, Ceramide-NP, Capryloyl Salicylic Acid

  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Brightening Toner 210 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery