Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 100 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Maske nate pa shpelarje qe hidraton dhe rivitalizon lekuren gjate nates. Eshte e pasur ne esktrakt dardhe dhe pjepri qe i japin lekures shkelqim si dhe melantoine qe ka veti antioksiduese per lekuren. Eshte e pasur ne acid hialuronik qe ofron hidratim te thelle  si dhe perberes rigjenerues si centella, ceramidet dhe arginina.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Acid Hialuronik
 • Ceramide
 • Melantonine
 • Arginine


1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te maskes ne fytyre si hap i fundit i rutines se darkes. Mos e shpelani nga lekura dhe lereni te veproje pergjate nates.

  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 100 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 100 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 100 ml
  Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery