Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Poremizing Clear Toner 210 ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Toner eksfoljues me AHA, BHA dhe PHA qe redukton pamjen e zmadhuar te poreve dhe pastron papastertire e ngecura ne to. Ideal per lekurat me pika te zeza, yndyre te tepert dhe pore te zmadhuara. Balancon prodhimin e yndyres , duke parandaluar bllokimin e metejshem te poreve. Gjithashtu permban 50.4%  Centella Asiatica, Panthenol dhe Allantoine qe qetesojne lekuren dhe e hidratojne ate.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit Kryesore:

 • Acid Salicilik
 • Acid Glikolik
 • Gluconolactone (PHA)
 • Centella Asiatica
 • Panthenol
 • Allantoine

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe, ne lekure ta paster.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract(50.47%), Aqua(Water), Propanediol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Hydroxyacetophenone, Betaine, Mineral Salts, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Citric Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Gluconolactone, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Glycolic Acid

  Skin1004 Centella Poremizing Clear Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Clear Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Clear Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Clear Toner 210 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery