Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skin1004 Centella Poremizing Deep Cleansing Foam 125 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Larës eksfoljues enzimatik që formon një shkumë të trashë dhe pastron thellësisht poret dhe lëkurën. Largon efektivisht yndyrën, papastertitë dhe kremin e diellit nga lëkura. Përmban papain, një enzime që largon qelizat e vdekura dhe i jep lëkurës shkëlqim. Gjithashtu përmban antioksidantë si Centella Asiatica dhe rozemarina që lënë në lëkurë një ndjesi të freskët.

Nuk përmban alkol/fragrancë/vajra esencialë

Perberesit Kryesore:

 • Papain
 • Centella Asiatica
 • Vaj rozemarine
 • Aloe Vera


1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi laresi ne duar dhe shkumojeni ne pellembet e duarve sa te krijohet nje shkume e trashe. Masazhojeni laresin butesisht ne fytyre dhe qafe, para se ta shpelani me uje te vaket. Mund te perdoret cdo dite, dy here ne dite.

  Skin1004 Centella Poremizing Deep Cleansing Foam 125 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Deep Cleansing Foam 125 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Deep Cleansing Foam 125 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery