Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Ampulë serum për lëkurat me problematikë kryesore për poret e zmadhuara dhe të bllokuara. Përmban 9 lloje peptidesh që rigjenerojnë dhe përmiresojnë pamjen e theksuar të teskturës së lëkurës, si dhe rrisin elasticitetin. Përmban 50.47% ekstrakt Centella Asiatica që qëteson lëkurën si dhe një sërë përbërësish qetësues si panthenoli dhe ekstrakti i kamomilit që e ndihmojnë lëkurën të ketë një pamje më të qetë.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit Kryesore:

 • 9 lloje peptidesh
 • Centella Asiatica
 • Panthenol
 • Ekstrakt kamomili


1. Përdorimi

Aplikohet ne lekure pas perdorimit te tonikut dhe para aplikimit te kremit hidratues. Mund te perdoret dy here ne dite, duke e masazhuar ne fytyre dhe ne qafe.

2. Përbërësit

Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract(50.47%), Water, Butylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycereth-26. Hydroxyacetophenone, Glycerin, Carbomer, Tromethamine, Panthenol , Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Biosaccharide Gum-1, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Mineral Salt, Tripeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Octapeptide-3, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Tripeptide-1, Tripeptide-2

  Skin1004 Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery