Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Skin1004 Centella Poremizing Light Gel Cream 75 ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Një xhel krem me teskturë të hollë dhe të rehatshme, që hidraton thellësisht pa u ndjerë i rëndë në lëkurë. Lë një ndjesi të freskët pas aplikimit dhe përthithet fare lehtë nga lëkura. Eshtë I përshtatshëm për lekura mikse dhe të yndyrshme. Përmban niacinamide që kanë veti sebo rregulluese si dhe një sërë përberesish qetesues si adenosinë, panthenol, ekstrakt tumeriku dhe aloe.

Nuk përmban alkol/fragrancë/vajra esenciale.

Perberesit Kryesore:

 • Niacinamide
 • Adenosine
 • Panthenol
 • Ekstrakt Tumeriku
 • Aloe Vera
1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te kremit pas serumeve, dy here ne dite, ne fytyre dhe ne qafe duke e masazhuar butesisht.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract(50.96%), Water, Propanediol, Aloe Babadensis Leaf Extract, 1,2-Hexanediol,Niacinamide, Glycerin, Xylitol, Butylene Glycol, Cabomer, Tromethamine, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Biosaccharide Gum-1, Betaine, PVP, Sedum Sarmentosum Extract, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexylglycerin, Adenosine,Hydroxyethylcellulose, Coccinia Indica Fruit Extract, Eclipta Prostrata Extract, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Hydrolyzed Malt Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Viola Tricolor Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Trideceth-10, Sea Water, Panthenol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Corallina Officinalis Extract, Anhydroxylitoll, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract,Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Water, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Allatoin, Kaolin, Mineral Salt

  Skin1004 Centella Poremizing Light Gel Cream 75 ml
  Skin1004 Centella Poremizing Light Gel Cream 75 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery