Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Tea-Trica Purifying Toner 210 ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Toner eksfoliues, i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme dhe akneike. Përmban acid salicilik, që pastron poret në thellësi dhe lufton aknet. Gjithashtu përmban një kompleks ekstraktesh bimësh si Tea Tree dhe ekstrakt pishe, të cilat kontrollojnë prodhimin e yndyrës dhe normalizojnë pamjen e poreve. Kryen një lloj eksfoljimi të lehtë, që përmirëson teksturën e lëkurës .

Nuk përmban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit kryesore:

 • Ujë i gjetheve Tea Tree
 • Centella Asiatica
 • Acid salicilik
 • Ekstrakt pishe

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe. I pershtatshem per perdorim te perditshem.

2. Përbërësit

Water, Chamaecyparis Obtusa Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water(12%), Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract(9.8%), Propanediol, Pinus Palustris Leaf Extract, Methyl Gluceth-20, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Polyglyceryl-10 Laurate, Tromethamine, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil(200 PPM), Sodium Citrate, Salicylic Acid, Castanea Crenata Shell Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract

  Skin1004 Centella Tea-Trica Purifying Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Purifying Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Purifying Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Purifying Toner 210 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery