Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë
Size

Një ampulë serum i përqendruar në përbërës anti akne dhe anti inflamatore, i përshtatshëm për lëkurat me akne dhe teksturë në lëkurë. Redukton skuqjet dhe irritimet që shoqerojnë aknet dhe permireson teksturën e lëkurës. Përmban 55% ekstrakt Centella Asiatica, vaj Tea Tree dhe ekstrakt qetësues.

Nuk përmban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit Kryesorë:

 • Centella Asiatica
 • Tea Tree Oil
 • Ekstrakt Ulmus

 

1. Përdorimi

Aplikohet në lëkurë pas përdorimit të tonikut dhe para aplikimit të kremit hidratues. Mund të përdoret dy herë në ditë, duke e masazhuar në zonat e irrituara.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract(55%), Chamaecyparis Obtusa Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water(9.4%), Pinus Palustris Leaf Extract, Glycerine, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Water, Hydroxyacetophenone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (200PPM), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extrac, Ulmus Davidiana Root Extract

  Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery