Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skin1004 Centella Tone Brightening Boosting Toner 210 ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Një toner hidratues që përthithet menjëherë nga lëkura. Ka veti njetrajtësuese për tonin e lëkurës dhe qetësuese për barrierën e lëkurës. Përmban 77% Centella Asiatica, probiotikë dhe Madecassoside që qetesojnë dhe hidratojnë lëkurën. Përmban vitamin C dhe acid tranexamic që luftojnë hiperpigmentimet në lëkurë.

Nuk përmban alkol/ fragrance/ vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Madecassoside
 • Viamine C
 • Acid tranexamic
 • Probiotike
 • Panthenol

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe.

2. Përbërësit

Water, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Centella Asiatica Extract, Xanthan Gum, Panthenol, Allantoin, Betaine, Ethylhexylglycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Disodium EDTA, Xylitol, Madecassoside, Glucose, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride

  Skin1004 Centella Tone Brightening Boosting Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Boosting Toner 210 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Boosting Toner 210 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery