Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100 ml

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Nje ampule hidratuese qe perthithet menjehere nga lekura. Ka veti njetrajtesuese per tonin e lekures dhe qetesuese per barrieren e lekures. Permban 77% Centella Asiatica, probiotike dhe Madecassoside qe qetesojne dhe hidratojne lekuren. Permban vitamin C dhe acid tranexamic qe luftojne hiperpigmentimet ne lekure.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Madecassoside
 • Viamine C
 • Acid tranexamic
 • Probiotike
 • Panthenol

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe.

2. Përbërësit

Water, Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Tranexamic Acid, 1,2-Hexanediol, Betaine, Centella Asiatica Extract, Zea Mays (Corn) Starch, Xanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Mannitol, Panthenol, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Madecassoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Hydrogenated Lecithin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Lactobacillus Ferment

  Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery