Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,600 Lekë

Krem hidratues me teksturë të lehtë, të rehatshme dhe shumë hidratuese. Zbut dhe hidraton, redukton irritimet dhe forcon barrieren e lëkurës. Falë fermentit të vecantë të Centelles ka veti riparuese për demtimet e lëkurës si dhe i rikthen asaj shkëlqimin e shëndetshëm.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Probiotike
 • Ceramide
 • Vaj Macadamia 
1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te kremit pas serumeve, dy here ne dite, ne fytyre dhe ne qafe duke e masazhuar butesisht.

2. Përbërësit

Lactobacillus/Centella Asiatica Extract Ferment Filtrate, Centella Asiatica Extract, Ceramide NP, TECA, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil

  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery