Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Një tonik ushqyes dhe riparues për barrierën e dëmtuar të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme, redukton ndjeshmerinë dhe irritimet. Forcon barrieren mbrojtese të lëkurës dhe i rikthen asaj shkelqimin e shëndetshëm. Permban fermentin e vecantë të Centella Asiatica qe riparon lëkurën dhe e ushqen atë.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Acid Hialuronik
 • Ceramide
 • Panthenol
 • Phytosphingosine


1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te tonikut ne duar ose ne tampon pambuku dhe masazhojeni butesisht ne fytyre dhe ne qafe.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Polypropanediol, Lactobacillus/Centella Asiatica Extract Ferment Filtrate, Polyglyceryl-10 Laurate, Potassium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trehalose, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Tromethamine, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Phytate, Citric Acid, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Myristate, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sucrose Distearate, Madecassic Acid, Asiaticoside, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Lauric Acid, Asiatic Acid, Phytosterols, Sodium Hyaluronate, Betaine, Hydroxystearic Acid, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hyaluronic Acid, Raspberry Ketone, Phytosphingosine

  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner 210 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery