Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50 ml

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi i ulur
2,600 Lekë

Ampule ushqyese per barrieren e demtuar te lekures. Hidraton dhe riparon lekuren si dhe redukton irritimet. Permban perqendrim te larte te fermentit te vecante te Centelles qe rivitalizon lekuren dhe e rigjeneron ate. Ka veti qetesuese dhe hidratuese te menjehershme.

 Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale 

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Probiotike
 • Ceramide
 • Panthenol
 • Allantoine
 • Betaine

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme serumi ne fytyre dhe ne qafe, dy here ne dite, pas aplikimit te tonikut dhe para aplikimit te kremit.

2. Përbërësit

Lactobacillus/Centella Asiatica Extract Ferment Filtrate, Centella Asiatica Extract, Ceramide NP, TECA, Polyhydroxystearic Acid, Betaine, Allantoin, Panthenol

  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery