Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream 75 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë
Madagascar Centella Tea Trica – ky krem i mrekullueshëm u krijua për lëkurën problematike dhe të yndyrshme, duke ofruar një sërë përfitimesh që i duhen lëkurës tuaj.

Formula e tij unike, e pasuruar me ekstrakte të pemës së çajit, Centella asiatica dhe përbërës të tjerë, qetëson irritimin dhe redukton inflamacionin. Ndihmon gjithashtu në rregullimin e sebumit, duke kontrolluar prodhimin e tepërt të sebumit dhe duke parandaluar shkëlqimin e padëshiruar.

Madagascar Centella Tea Trica ka veti unike të afta për të transformuar lëkurën me probleme. Tekstura e saj e lehtë përthithet lehtësisht pa lënë një ndjesi ngjitëse ose të rëndë në lëkurë. Kremi siguron hidratim të shkëlqyer, duke ndihmuar në ruajtjen e niveleve optimale të lagështisë së lëkurës dhe duke parandaluar dehidratimin.

Ky krem luksoz është një shoqërues ideal i përditshëm në betejën tuaj kundër lëkurës problematike dhe të yndyrshme, i bërë i sigurt përmes testeve dermatologjike dhe i gatshëm për t’ju dhënë një pamje mrekullisht të shëndetshme dhe me shkëlqim.
1. Përdorimi

Në hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, aplikoni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni butësisht mbi lëkurën tuaj.

2. Përbërësit

Chamaecyparis Obtusa Water, Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water(9.4%), Butylene Glycol, Panthenol(5%), Dimethicone, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Polyacrylate-13, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Hydrogenated Polyisobutene, Pinus Palustris Leaf Extract, Silica,
Propanediol, Glycereth-26, Dimethiconol, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexyl Palmitate, Sorbitan Isostearate, Ethylhexylglycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(300ppm), Pentylene Glycol, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Hydrolyzed Malt Extract, Hydrolyzed Viola Tricolor Extract, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Disodium EDTA, Triethoxycaprylylsilane, Ceramide NP, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydrogenated Lecithin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract(10ppm), Mandelic Acid, Centella Asiatica Leaf Extract(2ppm)

  Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream 75 ml
  Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream 75 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery