Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Një larës shkumues i plotë, me pH 5 ideal për ruajtjen e barrierës së lëkurës. Përmban Centella Asiatica që qetëson irritimet dhe agjente pastrues efektive për heqjen e papastertive nga lëkura. Krijon një shkumë të trashë, të butë e cila pastron thellësisht, pa e tharë lëkurvn.

Nuk pvrmban alkol/ fragrancë/ vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Ekstrakt I rrënjës Coptis Chinesis
 • Acid Hialuronik


1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi laresi ne duar dhe shkumojeni ne pellembet e duarve sa te krijohet nje shkume e trashe. Masazhojeni laresin butesisht ne fytyre dhe qafe, para se ta shplani me uje te vaket. Mund te perdoret cdo dite, dy here ne dite.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerine, Purified Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Poteassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, Potassium Cocoate, Potassium Benzoate, Polyquaternium-67, Citric Acid, Dextrin, Sodium Bicarbonate, Cacao Extract, Disodium EDTA, Sodium Acetate, Butylene Glycol, Coptis Chinensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Eclipta Extact, Coccinia Indica Fruit Extract

  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam 125 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery