Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagaskar Centella Cream 75 ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Krem hidratues që ndihmon në qetësimin dhe ushqyerjen e lëkurës. Hidraton dhe zbut lëkurën. Ideale për lekurat e dëmtuara nga stresoret mjedisorë. Teksturë kremoze që ruan hidratimin në lekure. Përmban Centella Asiatica dhe Squalene që qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën.

Nuk përmban alkol/ fragrance/ vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Niacinamide
 • Squalene

 

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi te kremit pas serumeve, dy herë në ditë, në fytyre dhe ne qafe duke e masazhuar butësisht.

2. Përbërësit

Water, Centella Asiatica Extract(9.8%), Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Niacinamide, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Squalane, Carbomer, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Tromethamine, Panthenol, Sodium Carbomer, Erythritol, Trehalose, Betaine, Butylene Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Adenosine, Xanthan Gum, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Hydroxyethylcellulose, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Madecassoside, Biosaccharide Gum-1, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ceramide NP, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Linoleic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyalu

  Skin1004 Madagaskar Centella Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Cream 75 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery