Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 75 ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Krem hidratues me veprim qetësues për lëkurat e irrituara. Përmban 3 përbërës lipidike që ndodhen natyralisht në lëkurë, për të ndihmuar në riparimin e saj. Prania e ceramideve, acideve yndyrore dhe kolesterolit, ul ndjeshmerinë dhe redukton acarimet.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Acide yndyrore
 • Kolesterol
 • Ceramide

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te kremit pas serumeve, dy here ne dite, ne fytyre dhe ne qafe duke e masazhuar butesisht.

2. Përbërësit

entella Asiatica (Gotu Kola) Extract(72%), Glycerin, Propanediol, Dipropylene Glycol, Cyclomethicone, Water, 1,2-Hexanediol, Trehalose, Caprylyl Methicone, C12-14 Pareth-12, Carbomer, Tromethamine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Tranexamic Acid, Coptis Chinensis Root Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Dextrin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Biosaccharide Gum-1, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Beta Glucan, Ceramide EOP, Ceramide NS, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Cholesterol

  Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 75 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Soothing Cream 75 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery