Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Një trajtues lokal, i përshtatshëm për zona të lëkurës me inflamacion dhe skuqje. Qetëson dhe redukton skuqjet e lëkurës dhe ka veprim ndricues në shenjat e akneve. Jep një veprim intensiv trajtues për të targetuar zonat problematike.

Nuk përmban alkol/ fragrance/ vajra esenciale

Përbëresit kryesorë:

 • Centella Asiatica 50%
 • Gluconolactone (PHA)
 • Niacinamide

 

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël të trajtuesit në zonat problematike si hap të fundit të rutines tuaj.

2. Përbërësit

Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract(50%), Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Distearate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Coco-Caprylate/Caprate, Panthenol , Polyglycerin-3, Glyceryl Stearate, Carbomer, Tromethamine, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Gluconolactone

  Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Spot Cream 20 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery