Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagaskar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 25 ml

Çmimi fillestar
200 Lekë
Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi i ulur
200 Lekë

Nje maske xhelore nje perdorimshe qe ofron lageshti ne lekure dhe hidratim intensiv. Qeteson irritimet dhe lufton dehidratimin ne lekure. Permban 51% ekstrakt Centella Asiatica.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Arginine
 • Ekstrakt Kamomili

Perdorimi:

Aplikoni masken ne fytyre te paster, mbajeni 10-20 minuta dhe masazhoni serumin e mbetur ne lekure dhe ne qafe.

1. Përdorimi

Aplikoni masken ne fytyre te paster, mbajeni 10-20 minuta dhe masazhoni serumin e mbetur ne lekure dhe ne qafe.

  Skin1004 Madagaskar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 25 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 25 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 25 ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask 25 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery