Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skin1004 Tone Brightening Sunscreen Spf 50

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë
Një krem me ngjyre mbrojtes nga dielli që ndihmon në shkëlqimin dhe tonifikimin e lëkurës me njolla kafe dhe të rrudhosur që ka humbur gjallërinë dhe elasticitetin e saj. Me mbrojtje të lartë UVA & UVB, ky është kujdesi ndaj diellit që rigjallëron.

Acidi Tranexamik: Një përbërës ndriçues që redukton njollat e errëta.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.

2. Përbërësit

Aqua(Water), Dibutyl Adipate, Titanium Dioxide, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Centella Asiatica Extract(29,400ppm), C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Corchorus Olitorius Leaf Extract, Hordeum Vulgare Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Polyhydroxystearic Acid, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, VP/Eicosene Copolymer, Dimethiconol, Trisiloxane, Stearic Acid, Alumina, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Triethoxycaprylylsilane, Adenosine, Sodium Polyacrylate, Madecassoside, PVM/MA Copolymer, Polyether-1, T-Butyl Alcohol, Tranexamic Acid, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Butylene Glycol, Iron Oxides(CI 77492), Iron Oxides(CI 77491)

  Skin1004 Tone Brightening Sunscreen Spf 50
  Skin1004 Tone Brightening Sunscreen Spf 50
  Skin1004 Tone Brightening Sunscreen Spf 50

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery