Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco 4 Piece Tweezer Set – Rose Gold

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

 Set me 4  piskatore.

Një kombinim perfekt i stilit dhe funksionalitetit! Të krijuara me çelik inoks me cilësi të lartë, këto piskatore i rezistojnë provës së kohës duke ruajtur cilësinë  e tyre. Ky grup përmban katër versione të ndryshëm piskatoresh për t'iu përgjigjur nevojave të ndryshme të kujdesit, duke i bërë ato ideale për formësimin e vetullave, heqjen e qimeve të imta dhe trajtimin e qimeve të rrënjosura. Dizajni siguron një kapje të rehatshme, duke lejuar përdorim pa lodhje të duarve. Jo vetëm që këto piskatore shkëlqejnë në funksionalitet, por ngjyra e tyre rozë ari shton një pamje elegance, duke i bërë ato një nevojë për çdo rutinë bukurie. Pavarësisht nëse jeni një estetiste profesioniste ose dikush që pëlqen të ruaj pamjen e tij në shtëpi, Seti Piskatore So Eco 4 është një mjet i domosdoshëm për të arritur rezultate.


  So Eco 4 Piece Tweezer Set – Rose Gold
  So Eco 4 Piece Tweezer Set – Rose Gold
  So Eco 4 Piece Tweezer Set – Rose Gold

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery