Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Biodegradable Gentle Detangling Brush

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Krehër flokësh me dhëmbëza druri.

Kjo furçë inovative është projektuar duke pasur parasysh flokët tuaj dhe mjedisin, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte. Qimet sigurojnë krehje të butë pa shkaktuar ndonjë dëmtim ose këputje të flokëve tuaj. Dhëmbëzat rrëshqasin pa mundim nëpër flokë, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, qofshin ato të drejta, me onde apo kaçurrela. Përveç kësaj, furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke nxitur qarkullimin e gjakut dhe stimuluar rritjen e shëndetshme të flokëve. Me këtë furçë, ju mund të arrini një përfundim të butë dhe  flokë te lëmuar në pak sekonda.

  So Eco Biodegradable Gentle Detangling Brush
  So Eco Biodegradable Gentle Detangling Brush
  So Eco Biodegradable Gentle Detangling Brush
  So Eco Biodegradable Gentle Detangling Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery