Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Complexion Sponge

Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
800 Lekë

Sfungjer makeupi.

Sfungjer i formuar në mënyrë ergonomike për të aplikuar, përzier dhe konturuar sipas dëshirës dhe nevojave tuaja. Sfungjeri i butë, rezistent ndaj nehtësisë dhe pa lateks është i përsosur për aplikimin e produkteve likuide , kremoze apo pluhur. Ideal për t'u përshtatur në të gjitha  zonat e fytyrës suaj madje edhe rreth hundës dhe syve. Sfungjer thith produkt aq sa është e nevojshme , pa e shpërdoruar atë,  dhe mundëson përhapje të njëtrajtshme krijuar probleme me lëkurën.

  So Eco Complexion Sponge
  So Eco Complexion Sponge
  So Eco Complexion Sponge
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery