Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Complexion Sponge Duo

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë
Një set me dy sfungjerë grimi.

Baza perfekte ka nevojë për sfungjerin e përsosur, prandaj ne i duam sfungjerët e grimit HD Wonder Complexion të So Eco. Me dy sfungjerë për t'ju ndihmuar të përzieni, theksoni dhe konturoni, ju do të përfitoni një bazë të përsosur grimi në pak minuta. Ideal për t'u përdorur me produkte  kremoze, sfungjerët pa lateks ofrojnë aplikim më të mirë kur përdoren të lagur, por mund ti përdorni edhe  të thatë sipas dëshirës.
  So Eco Complexion Sponge Duo
  So Eco Complexion Sponge Duo
  So Eco Complexion Sponge Duo

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery