Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Definer Sponge Set

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Një set me 4 sfungjerë grimi.

Baza perfekte ka nevojë për sfungjerin e përsosur, prandaj ne i duam sfungjerët e grimit nga So Eco. Me 4 sfungjerë për t'ju ndihmuar të përzieni, theksoni dhe konturoni, ju do të përfitoni një bazë të përsosur grimi në pak minuta. Ideal për t'u përdorur me produkte  kremoze, sfungjerët pa lateks ofrojnë aplikim më të mirë kur përdoren të lagur, por mund ti përdorni edhe  të thatë sipas dëshirës.

  So Eco Definer Sponge Set
  So Eco Definer Sponge Set
  So Eco Definer Sponge Set
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery