Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Exclusive Brush & Sponges

Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi fillestar
3,800 Lekë
Çmimi i ulur
2,800 Lekë

Set me 7 furca dhe 2 sfungjerë makeupi.

 Ky set përmban 7 furça esenciale, secila e krijuar për të përmirësuar rutinën tuaj të bukurisë dhe për të arritur rezultate mbreslënëse. Seti  përfshin një furçë për konturim, një furçë për përhapje të fondatintës, një furçë me bazë të rrumbullakët për përhapjen e blushit, 2 furca me aplikim të sheshtë për përhapjen e tonit të syve dhe gjithashtu edhe 2 furca të tjera për stilimin e vetulave. Për të krijuar setin ideal të aksesorëve të grimit, seti përmban edhe 2 sfungjerë të butë dhe elastik që mundësojnë përhapje perfekte të fondatintës. Çdo furçë është e punuar me qime të buta. Pavarësisht nëse jeni duke aplikuar mbi mollëzat tuaja, duke aplikuar bazën ose duke fshehur imperfeksionet, këto furça ofrojnë një përfundim të përsosur me çdo përdorim. Trajtojeni veten me luksin e furçave So Eco dhe ngrini rutinën tuaj të bukurisë në një nivel krejtësisht të ri butësie dhe sofistikimi.

  So Eco Exclusive Brush & Sponges
  So Eco Exclusive Brush & Sponges
  So Eco Exclusive Brush & Sponges

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery