Shko te informacioni mbi produktin
1 6

So Eco Exfoliating Body Gloves

Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi i ulur
600 Lekë
Rinovoni dhe rifreskoni lëkurën tuaj me këto doreza eksfoluese me teksturë premium. Këto doreza largojnë butësisht lëkurën e thatë dhe zhbllokojnë poret, duke pastruar toksinat dhe papastërtitë për të zbuluar shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj. E përkryer për eksfolimin dhe pastrimin e trupit. Dorezat janë bërë me një përzierje pambuku organik dhe poliestër të ricikluar, rezultati është një material elastik, i trashë dhe me teksturë i projektuar në mënyrë perfekte për heqjen e lehtë të lëkurës së thatë, duke e lënë lëkurën tuaj të zhdërvjellët dhe të lëmuar. Masazhimi i dorezës kundër lëkurës suaj do të eksfolojë butësisht lëkurën e thatë duke zbuluar lëkurën e lëmuar. Përdoret më së miri me sapun, pastrues trupi ose kripëra deti për të gjallëruar butësisht lëkurën tuaj.

Pambuk organik
Efektive dhe eksfoluese
Zhbllokimi i poreve
Me dy anë dhe të ripërdorshme
  So Eco Exfoliating Body Gloves
  So Eco Exfoliating Body Gloves
  So Eco Exfoliating Body Gloves
  So Eco Exfoliating Body Gloves
  So Eco Exfoliating Body Gloves

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery