Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Exfoliating Gloves and Facial Buffing Pads

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Set për eksfolimin e trupit dhe fytryrës. 

Relaksohuni dhe shijoni lëkurën e lëmuar e  të mëndafshtë duke përdorur Dorezat Eksfoliuese të shoqëruara me peshqirët e Fytyrës për një eksfolim të plotë të trupit. Pastroni trupin me lëvizje rrethore me ndihmën e  dorezave për arrirë një lëkurë tepër të lëmuar dhe me shkëlqim. Përdorni mini peshqirët zbutës për të pastruar butësisht fytyrën duke ju lënë një pamje rrezatuese. Ky set ndihmon lëkurën tuaj të arrijë një teksturë të butë dhe një ndjesi freskuese. Ky set mishëron thelbin e kujdesit për veten, duke siguruar që lëkura juaj të ndihet e përkëdhelur dhe e rigjallëruar nga koka te këmbët. Nëse jeni duke kërkuar një eksfolim të plotë të trupit ose një përvojë të ngjashme me spa-n, ky set ju vjen në ndihmë me mjetet e tij efektive dhe rinovuese.

  So Eco Exfoliating Gloves and Facial Buffing Pads
  So Eco Exfoliating Gloves and Facial Buffing Pads
  So Eco Exfoliating Gloves and Facial Buffing Pads
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery