Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Face Makeup Brush Set

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Set furcash për makeup.

Prezantimi i kompletit të furçave të grimit So Eco Face si shoqëruesi juaj më i mirë për aplikim të përsosur të  produkteve të makeupit. Ky grup përfshin katër furça thelbësore, secila e krijuar për të përmirësuar rutinën tuaj të bukurisë dhe për të arritur rezultate mbreslënëse. Ky set i domosdoshëm përfshin një furçë për konturim, një furçë për përhapje të fondatintës, një furçë me bazë të rrumbullakët dhe një furçë për aplikim të sheshtë. Çdo furçë është e punuar me qime të buta. Pavarësisht nëse jeni duke aplikuar mbi mollëzat tuaja, duke aplikuar bazën ose duke fshehur imperfeksionet, këto furça ofrojnë një përfundim të përsosur me çdo përdorim. Trajtojeni veten me luksin e furçave So Eco dhe ngrini rutinën tuaj të bukurisë në një nivel krejtësisht të ri butësie dhe sofistikimi.

  So Eco Face Makeup Brush Set
  So Eco Face Makeup Brush Set
  So Eco Face Makeup Brush Set
  So Eco Face Makeup Brush Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery