Shko te informacioni mbi produktin
1 8

So Eco Facial Cleansing Brush

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

 Furçë për pastrimin e fytyrës. 

Kjo furçë nga njëra anë është e përbërë nga qime shumë të buta dhe nga ana tjetër nga qime silikoni të cilat mundësojnë  eksfolimin e lëkurës duke hequr qelizat e vdekura. Qimet e silikonit bëjnë një eksfolim të thellë për t'i dhënë lëkurës një pamje më të shndritshme dhe më të lëmuar. Zhbllokoni butësisht poret dhe  nxisni  stimulimin e qelizor, duke e lënë lëkurën tuaj të duket një lëkurë e butë dhe me shkëlqim. Silikoni është higjienik, i lehtë për t'u pastruar dhe rezistent ndaj grumbullimit të baktereve, duke e bërë atë të përsosur për përdorim afatgjatë!

 


  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  So Eco Facial Cleansing Brush
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery