Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Natural Loofah

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë

Copë eksfoliuese për trupin.

Po kërkoni për lëkurë të lëmuar dhe të eksfoluar? Mos kërkoni më larg se So Eco Natural Loofah! Me fibra të trasha dhe të ngjeshura që lejojnë eksfolim të thellë ndërsa masazhoni lëkurën, ajo është produkti perfekt për rutinën tuaj të përditshme të larjes. Tekstura e saj është e përkryer për eksfolim të butë, duke ndihmuar në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe promovimin e një pamje më të shëndetshme. Dizajni i sheshtë ju lejon ta përdorni me lehtësi duke e bërë atë ideal për eksfolimin e synuar në zona të ndryshme të trupit tuaj. 

  So Eco Natural Loofah
  So Eco Natural Loofah
  So Eco Natural Loofah
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery