Shko te informacioni mbi produktin
1 7

So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Disketa pambuku për pastrimin e fytyrës.

Krijoni lëkurë të shëndetshme dhe të shndritshme me tamponët e butë të fytyrës So Eco! E dizenjuar me 100% pambuk natyral, kjo paketë prej 5 copësh heq butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe grimin për lëkurë të pastruar dhe të rifreskuar. Ideale edhe për lëkurat e ndjeshme, këto tampon mund të përdoren çdo ditë. Duke kombinuar butësinë e pambukut natyral dhe vetitë eksfoluese të lirit, këto mjete për kujdesin e lëkurës largojnë qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke krijuar një pamje të freskët dhe me shkëlqim. Këto tamponë  janë të lehtë për t'u përdorur dhe mund të kombinohen me pastruesin tuaj të preferuar për një rutinë të përmirësuar të kujdesit të lëkurës. Fijet natyrale të tamponit eksfolojnë në mënyrë delikate lëkurën tuaj dhe lëvizja e butë e masazhit ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, duke nxitur një ndjenjë relaksi.


  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack
  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack
  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack
  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack
  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack
  So Eco Gentle Facial Buffers – 5 Pack

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery