Shko te informacioni mbi produktin
1 6

So Eco Long Handle Shower Pouf

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Sfungjerë  për të larë trupin.                                                                                        Përmban një dorezë të gjatë dhe të lehtë për t'u kapur që ju lejon të arrini çdo pjesë të trupit tuaj pa mundim. Thuaj lamtumirë shtrirjes dhe përkuljes së vështirë , ju mund të shijoni një pastrim freskues me lehtësi. Pavarësisht nëse po përpiqeni të pastroni zonat e vështira për t'u arritur ose thjesht kërkoni një mënyrë më të përshtatshme për t'u larë, ky produkt është i duhuri.. Ai është jashtëzakonisht i butë me lëkurën, duke e bërë dushin tuaj të përditshëm të ndihet si një eksperiencë luksoze në spa. Fijet e buta krijojnë një shkumë prej kadifeje që pastron trupin tuaj, duke ju lënë të ndiheni super të pastër. Ju mund të lartësoni rutinën tuaj të përditshme dhe të kënaqeni me kujdesin për veten sa herë që hyni në dush.  So Eco Long Handle Shower Pouf
  So Eco Long Handle Shower Pouf
  So Eco Long Handle Shower Pouf
  So Eco Long Handle Shower Pouf
  So Eco Long Handle Shower Pouf

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery