Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Massaging Shampoo Brush

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë
So Eco Massaging Shampoo Brush eksfolion skalpin dhe masazhon kokën tuaj gjatë larjes me shampo për të ndihmuar në luftimin e zbokthit, kontrollin e yndyrës së tepërt dhe stimulimin e rritjes së flokëve duke nxitur qarkullimin e gjakut. Ndihmon në largimin e të gjitha papastërtive, madje edhe të  zbokthit, duke siguruar një pastrim efektiv, falë formulimit të saj me 3 madhësi të ndryshme dhëmbëzash. Dizenjuar për t'u kapur, ideal për t'u përdorur me shampon ose vajin tuaj të preferuar të flokëve. I përshtatshëm për cdo tip floku. 
  So Eco Massaging Shampoo Brush
  So Eco Massaging Shampoo Brush
  So Eco Massaging Shampoo Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery