Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Reusable Microfibre Cleansing Pads – 7 Pieces

Çmimi fillestar
750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
750 Lekë

Kjo paketë me shtatë pads është projektuar për të permiresuar procesin e heqjes dhe eksfolimit tuaj të përditshëm të grimit. E krijuar me saktësi dhe kujdes, çdo jastëk është bërë nga mikrofibër ultra të butë që ndihet i butë në lëkurën tuaj. 

 Materiali mikrofibër është jashtëzakonisht efektiv në heqjen e grimit, papastërtive dhe papastërtive, duke siguruar një pastrim të plotë.

Masazhoni butësisht jastëkun mbi fytyrën tuaj me lëvizje rrethore dhe shikoni teksa heq grimin pa mundim, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rinovuar. 

I ripërdorshëm
Krijuar nga mikrofibra ultra e butë
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

1. Përdorimi

Masazhoni butësisht jastëkun mbi fytyrën tuaj me lëvizje rrethore dhe shikoni teksa heq grimin pa mundim, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rinovuar. 

  So Eco Reusable Microfibre Cleansing Pads – 7 Pieces
  So Eco Reusable Microfibre Cleansing Pads – 7 Pieces
  So Eco Reusable Microfibre Cleansing Pads – 7 Pieces
  So Eco Reusable Microfibre Cleansing Pads – 7 Pieces

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery