Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm )

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Set me dy këllëfë  jastëku prej sateni.

Shijoni  gjumin tuaj të bukurisë me këllëfët e jastëkëve Kitsch Saten, këllëf jastëku të butë në formë të mëndafshtë, të krijuar për të qenë të butë me flokët dhe lëkurën tuaj ndërsa flini.
Të punuar me pëlhurë të butë sateni, këllëfët e jastëkëve ofrojnë rrëshqitje të rehatshme  për t'i rezistuar tërheqjes ose këputjes së flokëve tuaj gjatë lëvizjeve natën

  So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm )
  So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm )
  So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm )
  So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm )

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery