Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Sculpting Set

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Set Furcash Makeupi.

Prezantimi i setit So Eco Sculpting - koleksioni më i fundit i furçave për t'ju ndihmuar të arrini një pamje grimi të përsosur dhe të rregullt. Ky set përmban pesë furça të domosdoshme  që do të përmirësojnë aplikimin tuaj të grimit. Këto furça janë të dizajnuara me kujdes për të konturuar, theksuar, aplikuar bazën dhe për të krijuar pamje mahnitëse të syve me lehtësi dhe profesionalizëm. Ky set i punuar me kujdes kombinon materiale me cilësi të lartë, duke ofruar një përvojë luksoze si në sallon. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i grimit apo një artist profesionist, këto furça janë bileta juaj për konturet e përsosura, tiparet e theksuara dhe pamjen magjepsëse.

  So Eco Sculpting Set
  So Eco Sculpting Set
  So Eco Sculpting Set
  So Eco Sculpting Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery