Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Solv. Collagen 225gr Pouch

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
2,800 Lekë
Çmimi i ulur
2,200 Lekë
Size


A e dinit? Që nga fillimi i të 20-tave, lëkura prodhon më pak kolagjen, një proteinë që është një bllok ndërtues për barrierën e lëkurës. SOLV Beauty Collagen është formuluar me peptide premium të kolagjenit me burim të qëndrueshëm nga peshku, acidi hialuronik, vitamina C dhe biotina. Lëkura juaj do të ndihet më e lëmuar dhe më e fortë dhe do të duket më e shëndetëshme.

Peptidet e kolagjenit riparojnë lëkurën duke rritur hidratimin, redukton linjat e imëta dhe rrudhat dhe duke rritur elasticitetin .
Këto peptide përmbajnë kolagjen të tipit 1, kanë një biodisponueshmëri superiore dhe një shkallë të lartë përthithjeje që maksimizon përfitimet.
Promovon prodhimin natyral të kolagjenit, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar dhe duke siguruar një shkëlqim rinor!

Përbersit kryesor: 

PEPTIDET E KOLAGJENIT
Promovon prodhimin natyral të kolagjenit, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar dhe duke siguruar një shkëlqim rinor!

ACIDI HIALURONIK
Ndihmon në ruajtjen e niveleve të lagështisë së lëkurës! Vepron si një sfungjer që mban deri në 1000 x peshën e tij në ujë. Plotësoni lëkurën tuaj nga brenda jashtë.

VITAMINË C
Promovon pamjen rinore të lëkurës duke mbështetur prodhimin e kolagjenit dhe duke përmirësuar pamjen e përgjithshme të lëkurës.

BIOTIN
Mbështet lëkurën e shëndetshme duke krijuar acide yndyrore thelbësore për shëndetin e qelizave dhe krijimin e qelizave të reja për të ngopur lëkurën tuaj.

ZINK
Luan një rol të rëndësishëm në rritjen dhe riparimin e qelizave!

VITAMINA A (RETINOL)

1. Përdorimi

Përzieni një lugë (7.5 g) pluhur me 250 ml ujë dhe konsumojeni çdo ditë. Përdoreni në çdo kohë të ditës.

2. Përbërësit

Peptan® Hydrolysed Fish Collagen, Maltodextrin, Natural Flavours, Acid (Citric Acid), Vitamin C (Ascorbic Acid), Hyaluronic Acid, Zinc Citrate Trihydrate, Sweetener (Sucralose), Colour (Beta Carotene), Vitamin A (Retinol Acetate), Biotin.

  Solv. Collagen 225gr Pouch
  Solv. Collagen 225gr Pouch
  Solv. Collagen 225gr Pouch
  Solv. Collagen 225gr Pouch
  Solv. Collagen 225gr Pouch

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery