Shko te informacioni mbi produktin
1 8
 • Play video

Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Hidratimi fillon nga brenda!

Xhelatina me shije shalqini, të formuluara me acid hialuronik, një përbërës i njohur për të mbajtur lëkurën të hidratuar. Gjithashtu përmbajnë dy lëndë ushqyese që shumë të rëndësishme për lëkurën , biotina dhe zinku për të promovuar një pamje të shëndetshme.

Benefitet:


Acidi Hialuronik:  
Acidi hialuronik është një substancë natyrale që gjendet në trup dhe 50% e acidit hialuronik natyror ruhet në qelizat tona të lëkurës. Duke vepruar si një sfungjer, acidi hialuronik mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, duke e bërë atë hidratues të përsosur. Duke konsumuar këto xhelatina ju rrisni nivelet e lagështisë së lëkurës nga brenda ju reduktoni dhe parandaloni shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave.  


Biotina
Biotina është vitamina mund të përmirësojë pamjen e përgjithshme të lëkurës duke ndihmuar në prodhimin e acideve yndyrore që ushqejnë lëkurën dhe janë thelbësore për shëndetin dhe krijimin e qelizave. 

Zinku
Zinku luan një rol të rëndësishëm në rritjen dhe riparimin e qelizave. 


Përveç kësaj  janë:
- Pa ëmbëlsues artificialë: ato përmbajnë vetëm një nuancë ëmbëlsuesish natyral, të cilët vijnë nga kallam sheqeri
- Pa ngjyra artificiale

1. Përdorimi

Merrni dy xhelatina të shijshëm në ditë, me ose pa ushqim, në çdo kohë që dëshironi.

2. Përbërësit

Fructo-Oligosaccharides (FOS), Water, Gelling Agent (Pectin), Acidulant (Citric Acid), Sodium Hyaluronate, Acidity Regulators (Trisodium Citrate), Coconut Oil, Zinc Citrate, Watermelon Flavouring, Colour (Anthocyanins), Glazing Agent (Carnauba Wax), D-Biotin.

  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  Solv. Hyaluronic Acid 60 Gummies
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery