Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Active Control Routine

Çmimi fillestar
4,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,900 Lekë

Seti përmban 3 Serume:

1-SERUM HYDRATE, me tre lloje të acidit hialuronik, siguron hidratim deri në shtresat më të thella,
duke e mbajtur lëkurën të butë dhe elastike.
2-SERUM RADIANCE, i pasuruar me vitaminë C dhe Hexapeptide, i rikthen lëkurës shkëlqimin e saj natyral, duke reduktuar shenjat e lodhjes dhe njollat kafe.
3-REVIVE SERUM, përmban Retinal, formuluar posaçërisht për të reduktuar rrudhat dhe për të përmirësuar teksturën e lëkurës.

Kjo rutinë do ta mbajë lëkurën tuaj të hidratuar, me shkëlqim dhe të shëndetshme, duke reduktuar shenjat e moshës dhe duke përmirësuar teksturën e lëkurës.

  Synergy Therm Active Control Routine
  Synergy Therm Active Control Routine
  Synergy Therm Active Control Routine
  Synergy Therm Active Control Routine

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery