Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Age-Proof 50ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Kremi përmban Koenzimë Q10, Acid Hialuronik, Vitaminë A, Hydromanil, Vitaminë E dhe Vaj Avokado me efekt të lartë anti-rrudhë duke reduktuar shenjat e moshës.

Kjo formulë e avancuar parandalon rrudhat e reja dhe redukton ekzistueset duke siguruar hidratim të thellë dhe afatgjatë. Kremi ka efekt qetësues, rigjenerues dhe antioksidues kundër radikaleve të lira.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale

1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastruar, duke e masazhuar me lëvizje rrethore të buta derisa të përthithet.
Mund të përdoret në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Olivate, Coco-
Caprylate/Caprate, Glycerin, Lauryl Olivate, Persea Gratissima Oil, Cetearyl Alcohol,
Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Tocopherol, Macadamia Ternifolia Seed Oil,
Retinyl Palmitate, Parfum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Ethylhexylglycerin,
Ubiquinone, Sorbitan Olivate, Caesalpinia Spinosa Gum, Gardenia Taitensis Flower Extract,
Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool.

  Synergy Therm Age-Proof 50ml
  Synergy Therm Age-Proof 50ml
  Synergy Therm Age-Proof 50ml
  Synergy Therm Age-Proof 50ml
  Synergy Therm Age-Proof 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery