Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Anti-Age Eye Cream 25ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Kremi përmban Acid Hialuronik dhe Peptide me efekt të lartë hidratues, anti-rrudhë dhe kundër rrathëve të zinj.

Peptidet Aktive, Eyeseryli® dhe Argirelina®, luftojnë shenjat e lodhjes, qeskat nën sy dhe stimulojnë prodhimin e kolagjenit dhe elastinës duke siguruar një pamje të freskët.

Ideal për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe në mbrëmje.
Zgjidhja për rigjallërimin e zonës delikate të syve!

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër, duke e aplikuar produktin në zonën rreth syve.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Cetearyl Olivate, Oryza Sativa Bran Oil, Glycerin, Sorbitan
Olivate, Butyrospermum Parkii Butter, Coco-Caprylate/Caprate, Lauryl Oleate, Cetearyl
Alcohol, Persea Gratissima Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Sodium Hyaluronate, Benzyl
Alcohol, Butylene Glycol, Tocopherol, Parfum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP
Copolymer, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Acetyl
Tetrapeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbic Acid, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

  Synergy Therm Anti-Age Eye Cream 25ml
  Synergy Therm Anti-Age Eye Cream 25ml
  Synergy Therm Anti-Age Eye Cream 25ml
  Synergy Therm Anti-Age Eye Cream 25ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery