Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
Color

Krem dielli me ngjyrë dhe SPF 25.

BB krem përmban përbërës të cilët reduktojnë skuqjen, mbrojnë lëkurën ndaj rrezeve UV dhe mbulojnë imperfeksionet e lëkuës.

Kremi ka teksturë të lehtë, mbulim mesatar, nuk transferohet, nuk kriset, nuk ju bën të dukeni shiny gjatë gjithë ditës dhe përfundimi duket shumë natyral. 

1. Përdorimi

Aplikoni kremin pas rutinës suaj të kujdesit të lëkurës duke përdorur gishtat ose një furçë grimi.
Riaplikojeni kur është e nevojshme.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, CI 77891, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl
Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Bis-
Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Mica, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate,
Pentylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, CI 77492, Methylene Bis-Benzotriazolyl
Tetramethylbutylphenol, Octyldodecyl Xyloside, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate,
Microcrystalline Cellulose, Phenylpropanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-3
Polyricinoleate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate, CI 77499,
Decyl Glucoside, Erythritol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Polyglyceryl-3 Diisostearate,
Disodium EDTA, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Xanthan Gum, BHT.

  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml
  Synergy Therm BB Cream Spf 25 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery