Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Blemish Fight Routine

Çmimi fillestar
4,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,600 Lekë

Set i krijuar për lëkura akneike me Acid Glikolik, Retinal 0.05%, Acid Salicilik, Argjilë Jeshile dhe Argjend Koloidal.

Kjo rutinë ndihmon në reduktimin e akneve dhe yndyrës në lëkurë.

Seti përmban:

Exfoliate Toner (100ml) trajton njollat post-akne dhe eksfolion butësisht duke larguar qelizat e vdekura në lëkurë.

Purifying Face Mask (50ml) pastron poret në thellësi, redukton madhësinë e poreve dhe mbiprodhimin e yndyrës.

Revive Serum Retinal 0.05% (30ml) ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe përmirëson teksturën e lëkurës, njollat dhe aknet.

1. Përdorimi

Eksfolioni butësisht lëkurën, duke përdorur dy herë në javë, në mbrëmje tonikun me Acid Glikolik. Aplikojeni produktin me ndihmën e tamponeve të pambukut duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.

Lëkura pastrohet në thellësi 1-2 herë në javë, në mbrëmje me maskën Purifying Face Mask.
Maska aplikohet në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve, lihet për 15 minuta dhe më pas hiqet me ujë të ngrohtë.

Serumi aplikohet 4-5 herë në javë, në mbrëmje.

*Këto 3 produkte përdoren në rutina të ndryshme dhe jo në të njëtën ditë.

  Synergy Therm Blemish Fight Routine
  Synergy Therm Blemish Fight Routine
  Synergy Therm Blemish Fight Routine
  Synergy Therm Blemish Fight Routine
  Synergy Therm Blemish Fight Routine

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery