Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Daily Body Lotion 250 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Locion hidratues për trupin me Allantoin, Panthenol dhe Vitaminë E.

Përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe ofron hidratim të thellë/ afatgjatë deri në shtresat më të thella të lëkurës.
Qetëson, rigjeneron, mbron lëkurën duke forcuar barrierën hidrolipidike. 

Ideal për përdorim të përditshëm pasi përthithet shpejt pa lënë shenja dhe e lë lëkurën të ndjehet e butë me një aromë të këndshme.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% ngjyra artificiale
* 0% vajra minerale

1. Përdorimi

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethylhexanoin, Glycerin,
Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Hydrogenated Polydecene,
Polyperfluoroethoxymethoxy Difluoroethyl PEG Phosphate, Allantoin, Tocopherol, Parfum,
Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Trideceth-6,
Ethylhexylglycerin, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool.

  Synergy Therm Daily Body Lotion 250 ml
  Synergy Therm Daily Body Lotion 250 ml
  Synergy Therm Daily Body Lotion 250 ml
  Synergy Therm Daily Body Lotion 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery