Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm Hand Cream 75ml

Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
600 Lekë

Krem hidratues për duart me Vitaminë E dhe Urea, krijuar për të siguruar hidratim të thellë dhe të shpejtë pa lënë ndjesi ngjitëse.

Formula e saj unike kombinon vetitë hidratuese intensive të ureas me fuqinë antioksiduese të vitaminës E, duke mbrojtur lëkurën e duarve nga faktorët e jashtëm të dëmshëm mjedisorë.

I lehtë për t'u aplikuar, ky krem depërton shpejt në shtresat e lëkurës, duke siguruar hidratim afatgjatë dhe duke i lënë duart te buta dhe me aromë të këndshme.

Ideal për përdorim të përditshëm, kremi i duarve është zgjidhja perfekte për duar të thata dhe të plasaritura, duke i rikthyer rehatinë dhe elasticitetin e munguar.

1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë në duar, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethylhexanoin, Urea,
Glycerin, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Hydrogenated Polydecene,
Polyperfluoroethoxymethoxy Difluoroethyl PEG Phosphate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate
Crosspolymer, Parfum, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Trideceth-6, Ethylhexylglycerin,
Salicylic Acid, Sorbic Acid, Citronellol, Geraniol, Linalool.

  Synergy Therm Hand Cream 75ml
  Synergy Therm Hand Cream 75ml
  Synergy Therm Hand Cream 75ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery