Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Hidra-Therm 50ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Kremi hidratues për fytyrën Hydra-Therm është zgjidhja ideale për hidratimin e thellë dhe qetësimin e lëkurës.

Formula e pasur me Vitaminë E dhe teknologji inovative Hydromanil siguron hidratim afatgjatë dhe mbrojtje antioksiduese, duke luftuar efektet e dëmshme të radikaleve të lira ndaj ekspozimit në diell.

Rekomandohet edhe për lëkurë të ndjeshme pasi ka efekt qetësues, zbutës duke reduktuar skuqjen dhe irritimin.

Hydromanil rrit hidratimin e lëkurës me 57% brenda 30 minutave.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra Artificiale
* 0% Vajra Minerale

1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të paster, duke e masazhuar lehtësisht derisa të përthithet plotësisht.
Mund të përdoret në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Cocos Nucifera Oil,
Cetearyl Olivate, Lauryl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol,
Tocopherol, Allantoin, Parfum, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa
Gum, Ethylhexylglycerin, Caesalpinia Spinosa Gum, Gardenia Taitensis Flower Extract, Sodium
Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Benzoate, Linalool.

  Synergy Therm Hidra-Therm 50ml
  Synergy Therm Hidra-Therm 50ml
  Synergy Therm Hidra-Therm 50ml
  Synergy Therm Hidra-Therm 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery