Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm In Balance Toner 100 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

In Balance Toner është një tonik balancues dhe hidratues i formuluar me Aminoacide dhe Acid Hialuronik, krijuar për të rivendosur dhe ruajtur hidratimin optimal të lëkurës.
Ky tonik i butë por efektiv jo vetëm që balancon pH-në e lëkurës, por edhe përgatit lëkuren për hapat e mëvonshëm të kujdesit të lëkurës, duke maksimizuar përthithjen dhe efektivitetin e produkteve të aplikuara më pas.

Ekstrakti i Tërshërës dhe Aminoacidet stimulojnë prodhimin e kolagjenit.
Acidi hialuronik e mban lëkurën të hidratuar për një kohë të gjatë.
Faktorët natyralë hidratues në përbërjen e tij ndihmojnë në mbajtjen e ujit në inde, duke mos lejuar  dehidratimin e lëkurës.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale
* 0% Parfum

 

1. Përdorimi

Aplikojeni me një pambuk në fytyrë dhe dekolte.
Mund të përdoret në mëngjes dhe mbrëmje në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Glycereth-26, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Avena
Sativa Kernel Flour, Leuconostoc/Radish Root Ferment Lysate Filtrate, Vegetable Amino Acids,
Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

  Synergy Therm In Balance Toner 100 ml
  Synergy Therm In Balance Toner 100 ml
  Synergy Therm In Balance Toner 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery