Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Lip mask-balm 15ml

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Maskë buzësh/balm me Bakuchiol, Ceramide dhe Acid Hialuronik me efekt hidratues dhe anti-rrudhë.

Ideale si balm për përditshmeri duke mbrojtur dhe qetësuar buzët gjatë ditës dhe si një
maskë gjatë natës, duke aplikuar një shtresë më të trashë për rigjenerim intensiv.

Ka aromë të këndshme pjepri dhe i lë buzët të buta, të hidratuara dhe të shëndetshme.

1. Përdorimi

Përdoret si zbutës dite dhe maskë nate.
Aplikojeni:
-Gjatë ditës sa herë të jetë e nevojshme.
-Në mbrëmje një shtresë më të trashë për nje efekt më intensiv.

2. Përbërësit

Hydrogenated Castor Oil Dimer Dilinoleate, Simmondsia Chinensis Seed Oil,
Cocos Nucifera Oil, Mangifera Indica Seed Butter, Euphorbia Cerifera Cera, Aqua, Glycerin,
Imperata Cylindrica Root Extract, Mica, Sucrose Palmitate, Glyceryl Linoleate, Trehalose,
Bakuchiol, Aroma, Benzyl Alcohol, Octyldodecanol, Tocopherol, PEG-8, Sodium Hyaluronate,
Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Lecithin, Phytosterols, Ceramide NS, Soybean Oil,
Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Citrate, Sorbic Acid, Beta-Sitosterol,
Squalene, Potassium Sorbate, Citric Acid.

  Synergy Therm Lip mask-balm 15ml
  Synergy Therm Lip mask-balm 15ml
  Synergy Therm Lip mask-balm 15ml
  Synergy Therm Lip mask-balm 15ml
  Synergy Therm Lip mask-balm 15ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery