Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Synergy Therm Parotherm Oral Spray 50ml

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë

Spray për higjenën orale formuluar me një kombinim efektiv të Aloe Verës, Argjendit Koloidal dhe Acidit Hyaluronic.
Ndihmon për të përmirësuar higjienën orale duke parandaluar aromën e pakëndshme dhe duke përmirësuar pamjen e mishrave të acaruar.

Xheli Aloe Vera ka veti hidratuese dhe anti-inflamatore.

Argjendi koloidal vepron kundër 500 llojeve të ndryshme të mikroorganizmave patogjenë, kërpudhave dhe viruseve.

 Acidi Hialuronik me veti qetësuese përdoret gjithashtu për të parandaluar ngjitjen bakteriale në dhëmb.

Përdorimi i tij i përditshëm duke e spërkatur në zgavrën e gojës, ofron një mënyrë të shpejtë dhe efektive për të ruajtur shëndetin e mishrave të dhëmbëve dhe të gjithë gojës.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale
* 0% Parfum

1. Përdorimi

Spërkateni në gojë, mbajeni për 20-30 sekonda dhe më pas hiqeni lëngun nga goja.
Lani dhëmbët për 2 minuta.

2. Përbërësit

Aqua/Termal Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Colloidal Silver, Caprylyl/Capryl Glucoside,
Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate; Citric Acid, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium
Surfactin, Sodium Benzoate/Potassium Sorbate , Sodium Hyaluronate , Salvia Officinalis Oil,
Mentha Piperita Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Commiphora Myrrha Oil, Eugenia
Caryophyllus Leaf Oil, Illicium Verum Fruit/Seed Oil, Eugenol, Limonene, Linalool

  Synergy Therm Parotherm Oral Spray 50ml
  Synergy Therm Parotherm Oral Spray 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery